Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Zagórze - Oferty sprzedaży nieruchomości

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

699 014 zł96,87 m² 7 216 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:97 m²

Nowoczesny dom przy lesie | Zagórze Poznaj dom nr 19b na kameralnym osiedlu Leśny Zakątek w Zagórzu gotowy, wygrzany i przygotowany do rozpoczęcia prac wykończeniowych od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Okazja: dom z dużym potencjałem na 22-arowej działce Zagórze, gm. Babciu Szukasz miejsca, które urządzisz dokładnie według własnej wizji? A może marzysz o domu z perspektywy na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł210 m² 3 090,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:784 m²

Oferuję do sprzedaży duży dom dwa osobne mieszkania plus klatka schodowa dla rodziny dwu pokoleniowej lub mieszkanie na parterze do zamieszkania a mieszkanie na piętrze na wynajem. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zagórze,świętokrzyskie

230 000 zł35 500 m² 6,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 35 500 m2 zlokalizowana w Zagórzu, gm. Łączna. Działka niezabudowana, o nieregularnym kształcie, o przybliżonych wymiarach: 20 x 802 x 42.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

999 999 zł123,53 m² 8 095,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Chrzanów - zagórze twój ciepły I cichy dom zamieszkaj wśród ciszy I zieleni Ofertą jest dom w stanie surowym zamkniętym, wolnostojący na działce 854 m2 dwukondygnacyjny a nim:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 764 m² 144,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Zagórze (gm. Czerwieńsk) Działka o powierzchni 2764m2 zlokalizowana jest wśród.

Szczegóły ogłoszenia

34 000 zł6 800 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki leśne łącznie 68 arów. Na sprzedaż przedstawiam cztery działki leśne położone w miejscowości Zagórze, gmina Jodłowa, powiat dębicki, woj. podkarpackie. Działki o nr.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 764 m² 141,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Zagórze położoną zaledwie 8 km. od centrum Zielonej Góry mpzp mn2 - teren zabudowy mieszkaniowo usługowej, jednorodzinnej Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 014 zł96,87 m² 7 216 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Jeden z ostatnich domów! Gotowy na Zimę z Pompą Ciepła i Ogrzewaniem Podłogowym! stan deweloperski plus Na sprzedaż Dom ul. Posada 19b bliźniak o pow. użytkowej 96,87 m na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 068 m² 61,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka Zagórze Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Zagórze (powiat Chrzanowski). Duża, przestronna działka o powierzchni ponad 40 arów, idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł990 m² 170,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ldk Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 990 m , położoną w spokojnym i zielonym Zagórzu - zaledwie 5 minut jazdy od Zielonej Góry! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 309 m² 114,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana z rozpoczęta budowa domu. Działka położona jest w miejscowości Zagórze (gmina Lubrza) na nowopowstającym osiedlu, na skraju wsi. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 900 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę o pow.1900 m2, nieopodal Jeziora Mucharskiego w zacisznym ustronnym miejscu w sąsiedztwie lasu i luźnej zabudowy letniskowej i mieszkaniowej. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 858 m² 113,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Zagórzu w zielonej okolicy o powierzchni 1858 m2. Pięknie usytuowana, na granicy z Pogorzycami o idealnych wymiarach! Dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł1 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki widokowe na granicy podkarpacia I małopolski zagórze, gm. Jodłowa Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje 2 ostatnie dostępne działki budowlane w kameralnym kompleksie,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł100 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom po generalnym odświeżeniu, wyposażony w nową instalację wodną i gazową, co zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania na wiele lat. Budynek jest zadbany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł232 m² 10 771,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji w regionie w miejscowości Zagórze, gmina Wolin, bezpośrednio nad wodami Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:627 m²

Na sprzedaż dochodowy kompleks budynków mieszkalno-usługowych w Zagórzu. Łączna powierzchnia około 250 m2 usytuowane na działce o powierzchni 627 m2. Budynki zadbane, generujące stały.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachwycające działki budowlane o powierzchniach od 1500m do 7000m2 położone w malowniczej i sielankowej lokalizacji jaką jest Zagórze Nad Zalewem Szczecińskim. Dla tych działek zostały.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł600 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane położone w wyjątkowo spokojnej i malowniczej okolicy na wzgórzu w otulinie lasu, z pięknym widokiem na okoliczne pagórki i zieleń. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

90 000 zł4 400 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki leśnej o powierzchni 4,400 m2. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zagórze,zachodniopomorskie

1 700 000 zł640 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż przepiękna rezydencja usytuowana bezpośrednio nad Zalewem Szczecińskim. Jest to bardzo przemyślany komfortowy obiekt dla wymagającego klienta. Na powierzchni ok 525m2 znajdują się: na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł13 270 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość rolna z możliwością zabudowy. Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej prowadzącej z Zagórza do Bukowna. Działka w kształcie prostokąta o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł1 015 m² 196,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana - 1015 m w Zagórzu pod Zieloną Górą Teraz nowa, niższa cena! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko gruntu - miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł86,80 m² 8 640,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 992 m²

| rezerwacja Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 86,8 m2 zlokalizowany w Zagórzu, gm. Bliżyn, na działce o pow. 3992 m 2 W skład nieruchomości wchodzą: - salon (pow. 31,3.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 507 m² 59,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod lasem w Zagórzu o powierzchni około 25 ar. Spokojna okolica dla ludzi doceniających kontakt z naturą i ciszę. -opis: - działka położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:264 m²

Na sprzedaż ciekawy dom w Zagórzu o powierzchni użytkowej około 120 m2 usytuowany na niewielkiej działce. Położony w miejscu mogącym służyć jako budynek mieszkalny, usługowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł486 m² 4 526,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 726 m²

Na sprzedaż komfortowa posiadłość w Zagórzu gmina Chrzanów o powierzchni 486 m2 usytuowana na ciekawej działce blisko lasu. Opis: - mam przyjemność zaprezentować Państwu stylowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

395 000 zł320 m² 1 234,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 122 m²

Na sprzedaż przestronny dom do remontu położony na dużej działce w spokojnym miejscu. Lokalizacja: - miejscowość Żarki w gminie Libiąż - Kraków - 50km - Chrzanów - 9km - Libiąż - 5km -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +3 km

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

! rezerwacja! divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: przestronny dom z dużym potencjałem aranżacyjnym i własnym budynkiem gospodarczym idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +3 km

1 290 000 zł368 m² 3 505,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Divo nieruchomości oferta sprzedaży. Divo Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu jednorodzinnego o imponującej powierzchni 368 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +3 km

109 000 zł918 m² 118,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo ładna, ustawna działka budowlana na sprzedaż o powierzchni ok 9arów w Żarkach. - dla ludzi pragnących mieszkać w spokojnej okolicy w pobliżu lasu. - ustawna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +3 km

49 000 zł2 037 m² 24,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** tylko U nas *** ***działka rolna *** Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w Żarkach w powiecie chrzanowski, woj. małopolskie. Powierzchnia działki to ok. 2037 m2. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +3 km

450 000 zł194,31 m² 2 315,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 045 m²

Oferta na wyłączność - zakup wyłącznie za posrednictwem biura - zapraszamy - oferta sprzedaży domu Żarki, ul. Agawy 26 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +3 km

1 390 000 zł269 m² 5 167,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący Tel.:   Na sprzedaż duży dom wraz z budynkiem gospodarczym do remontu o powierzchni użytkowej 269,1 m2 z sześcioma osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +4 km

217 000 zł42,13 m² 5 150,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu o powierzchni 42,13 m , położonym przy ul. Kolonia Rospontowa w Chrzanowie. To idealna propozycja dla osób, które cenią spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +5 km

750 000 zł105,40 m² 7 115,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecam stylowe, ładne mieszkanie w zadbanej kamienicy w centrum Chrzanowa. Ten wygodny apartament ma powierzchnię 105,40 mkw. + piwnica o pow. 21 mkw. + kwatera strychu - 23 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +5 km

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania M3, położonego przy ul. Kolonia Stella o powierzchni 53,15 m2. Lokal mieszkalny usytuowany jest na drugim piętrze,.