Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Zagórze - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy Zagórze

Zagórze,małopolskie

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:627 m²

Na sprzedaż dochodowy kompleks budynków mieszkalno-usługowych w Zagórzu. Łączna powierzchnia około 250 m2 usytuowane na działce o powierzchni 627 m2. Budynki zadbane, generujące stały.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Hala z parkingiem Zelczyna

Zelczyna(Zagórze + 21 km)

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Obiekt 200 m kw na 20 arowej działce 5 minut samochodem od skawiny Działka o powierzchni 20ar z budynkiem około 70m2 oraz halą stalową 130m2 możliwość rozbudowy. Teren utwardzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kraków

Stare Miasto,Kraków(Zagórze + 20 km)

4 390 000 zł1 150 m² 3 817,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:41 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonującego Hotelu z Restauracją zlokalizowanego w okolicy Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy głównej drodze w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Koszalińska

Mścice(Zagórze + 25 km)

1 590 000 zł680 m² 2 338,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 752 m²

Dochodowy warsztat samochodowy z lakiernią - gotowy biznes przy trasie nad morze. Wyobraź sobie miejsce, które pracuje na siebie każdego dnia - niezależnie od sezonu. Warsztat, do którego klienci.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Aulakowszczyzna

Aulakowszczyzna(Zagórze + 6 km)

495 000 zł476 m² 121,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 063 m²

Tylko w Korona Real Estate Oferta objęta klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali o powierzchni 476 m2, zlokalizowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł250,90 m² 3 064,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:602 m²

Kamienica z potencjałem w samym centrum Kępna! Kwadrat prezentuje na sprzedaż kamienicę znajdującej się w centrum Kępna przy ul. Poniatowskiego, dwa kroki od samego rynku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wisełka

Wisełka(Zagórze + 18 km)

1 890 000 zł122,13 m² 15 475,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:568 m²

Super okazja! Inwestuj i zarabiaj cały rok. Na sprzedaż gotowy wykończony obiekt z 4 apartamentami nad Morzem Bałtyckim w Wisełce. Idealny pod inwestycję. - powierzchnie apartamentów -.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Opacz-Kolonia

Opacz-Kolonia(Zagórze + 24 km)

6 000 000 zł3 300 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjnie usytuowany obiekt bezpośrednio przy Al. Jerozolimskich w skład którego wchodzi sklep o pow. 300m2 z zapleczem biurem i magazynem, hala blaszana o pow. 150m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Oświęcim

Oświęcim(Zagórze + 15 km)

5 000 000 zł2 160 m² 2 314,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala magazynowo- produkcyjna w Oświęcimiu o pow. 2160 m2 zlokalizowana na działce o pow. 52 ar. Działka w użytkowaniu wieczystym do 2089r. Teren z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Garbów(Zagórze + 23 km)

2 500 000 zł670 m² 3 731,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, garbów Budynek: - ok 500 metrów powierzchni użytkowej - 2 kondygnacyjny - wolnostojący - rok budowy 2022 - wykonany z gazobetonu (600) - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zielonka

Zielonka(Zagórze + 13 km)

8 500 000 zł1 460 m² 5 821,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Budynek zlokalizowany w Zielonce do sprzedaży lub wynajmu. Przeznaczony na usługi, biuro, produkcję, dom seniora. Powierzchnia użytkowa: 1460 m 2 Wysokość: 10,3 m Miejsca parkingowe: 18.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Zagórze

Zagórze,małopolskie

349 000 zł160 m² 2 181,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy usytuowany w budynku przeznaczonym również na funkcje mieszkalne. Powierzchnia znajdującego się na parterze lokalu wynosi około 60 m2, natomiast piętro.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij