Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Zagórze - Oferty sprzedaży działek

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

230 000 zł35 500 m² 6,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 35 500 m2 zlokalizowana w Zagórzu, gm. Łączna. Działka niezabudowana, o nieregularnym kształcie, o przybliżonych wymiarach: 20 x 802 x 42.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 764 m² 144,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Zagórze (gm. Czerwieńsk) Działka o powierzchni 2764m2 zlokalizowana jest wśród.

Szczegóły ogłoszenia

34 000 zł6 800 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki leśne łącznie 68 arów. Na sprzedaż przedstawiam cztery działki leśne położone w miejscowości Zagórze, gmina Jodłowa, powiat dębicki, woj. podkarpackie. Działki o nr.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 764 m² 141,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Zagórze położoną zaledwie 8 km. od centrum Zielonej Góry mpzp mn2 - teren zabudowy mieszkaniowo usługowej, jednorodzinnej Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

250 000 zł4 068 m² 61,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka Zagórze Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Zagórze (powiat Chrzanowski). Duża, przestronna działka o powierzchni ponad 40 arów, idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł990 m² 170,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ldk Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 990 m , położoną w spokojnym i zielonym Zagórzu - zaledwie 5 minut jazdy od Zielonej Góry! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 309 m² 114,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana z rozpoczęta budowa domu. Działka położona jest w miejscowości Zagórze (gmina Lubrza) na nowopowstającym osiedlu, na skraju wsi. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 900 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę o pow.1900 m2, nieopodal Jeziora Mucharskiego w zacisznym ustronnym miejscu w sąsiedztwie lasu i luźnej zabudowy letniskowej i mieszkaniowej. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 858 m² 113,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Zagórzu w zielonej okolicy o powierzchni 1858 m2. Pięknie usytuowana, na granicy z Pogorzycami o idealnych wymiarach! Dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł1 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki widokowe na granicy podkarpacia I małopolski zagórze, gm. Jodłowa Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje 2 ostatnie dostępne działki budowlane w kameralnym kompleksie,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachwycające działki budowlane o powierzchniach od 1500m do 7000m2 położone w malowniczej i sielankowej lokalizacji jaką jest Zagórze Nad Zalewem Szczecińskim. Dla tych działek zostały.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł600 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane położone w wyjątkowo spokojnej i malowniczej okolicy na wzgórzu w otulinie lasu, z pięknym widokiem na okoliczne pagórki i zieleń. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł4 400 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki leśnej o powierzchni 4,400 m2. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł13 270 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość rolna z możliwością zabudowy. Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej prowadzącej z Zagórza do Bukowna. Działka w kształcie prostokąta o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł1 015 m² 196,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana - 1015 m w Zagórzu pod Zieloną Górą Teraz nowa, niższa cena! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko gruntu - miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 507 m² 59,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod lasem w Zagórzu o powierzchni około 25 ar. Spokojna okolica dla ludzi doceniających kontakt z naturą i ciszę. -opis: - działka położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

109 000 zł918 m² 118,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo ładna, ustawna działka budowlana na sprzedaż o powierzchni ok 9arów w Żarkach. - dla ludzi pragnących mieszkać w spokojnej okolicy w pobliżu lasu. - ustawna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +3 km

49 000 zł2 037 m² 24,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** tylko U nas *** ***działka rolna *** Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w Żarkach w powiecie chrzanowski, woj. małopolskie. Powierzchnia działki to ok. 2037 m2. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +3 km

470 000 zł5 157 m² 91,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania 52 ary terenu budowlanego w Żarkach, powiat Chrzanowski. - nieruchomość o łącznej powierzchni 52 arów posiada wydane warunki zabudowy dla 5 domów jednorodzinnych. - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +3 km

29 000 zł1 721 m² 16,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna w Żarkach koło Libiąża o powierzchni ok 17 ar. Działka widokowa z małym lasem niedaleko trasy rowerowej nad Wisłą. Idealna na rekreację w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +3 km

75 000 000 zł276 810 m² 270,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Chrzanowie, przy ulicy Powstańców Styczniowych. Na terenie znajduje się funkcjonujący zakład rozbioru drobiu, co może stanowić atrakcyjny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +5 km

Działka Chrzanów

Chrzanów

12 300 000 zł60 000 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta obejumuje trzy działki o łącznej powierzchni 60000 m 2 położone w Kroczymiechu - Gmina Chrzanów. Dojazd drogą asfaltową, wszystkie media w drodze, odległość od autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +5 km

650 000 zł7 310 m² 88,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż unikalna nieruchomość inwestycyjna o łącznej powierzchni 0,7310 ha, zlokalizowana w spokojnej, zielonej części Chrzanów w dynamicznie rozwijającym się rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +5 km

100 000 zł300 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod 300 m z domkiem - Twoja prywatna leśna przystań! Wyobraź sobie poranki, kiedy budzi Cię śpiew ptaków i szum drzew, a zapach lasu otula Cię od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +5 km

200 000 zł800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - zakup możliwy tylko za pośrednictwem biura _______________________________________________________ Na sprzedaż działki budowlane położone na prestiżowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +5 km

210 000 zł1 400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- oferta na wyłączność - zakup za pośrednictwem biura - zapraszamy - Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Chrzanowie przy ul. Zbożowej - osiedle Stara Huta. Działka nr 3900/2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +5 km

129 000 zł704 m² 183,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 704m2 w cichej i spokojnej lokalizacji Libiąża w dzielnicy Kosówki. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +6 km

129 000 zł711 m² 181,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 711m2 w cichej i spokojnej lokalizacji Libiąża w dzielnicy Kosówki. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +6 km

129 000 zł677 m² 190,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 677m2 w cichej i spokojnej lokalizacji Libiąża w dzielnicy Kosówki. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +6 km

7 290 000 zł165 592 m² 44,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonych w Libiążu przy ul. Paprociej o łącznej powierzchni 165592 m2, w skład których wchodzą: prawo użytkowania wieczystego działek numer: 1214/16,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +6 km

390 000 zł5 640 m² 69,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż widokowa działka budowlana 5640 m2 w Libiążu powiat Chrzanowski. Atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa zlokalizowana w jednej z najwyższych części miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +6 km

98 000 zł945 m² 103,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania, położona w rejonie Obieżowa w Libiążu, ładna działka budowlana o powierzchni niespełna 10 arów. Działka posiada wystawą południowo-zachodnią i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Zagórze +6 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zagórze

Zagórze,podkarpackie

38 000 zł600 m² 63 zł/m²

 

 

 

Zagórze,mazowieckie

970 000 zł3 451 m² 281,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka usługowa w Zagórzu. Mamy do zaoferowania działkę o powierzchni niemal 3500 m, położoną w Zagórzu. Nieruchomość narożna, położona z jednej strony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Zagórze

Zagórze,mazowieckie

325 000 zł1 151 m² 282,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka usługowa w Zagórzu. Mamy do zaoferowania nieruchomość o powierzchni 1151 m, położoną na pograniczu terenów mieszkalnych i usługowych. Mały współczynnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Zagórze

Zagórze,małopolskie

120 821 zł983 m² 122,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Zagórze

Zagórze,małopolskie

112 463 zł915 m² 122,91 zł/m²

 

 

 

Zagórze,małopolskie

250 000 zł4 068 m² 61,46 zł/m²

 

 

 

Zagórze,podkarpackie

56 000 zł1 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż z pięknymi widokami na okolicę przy lesie - Zagórze gmina Jodłowa powiat Dębicki Na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki o powierzchni od 9 do 13 arów, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zagórze

Zagórze,małopolskie

160 000 zł3 266 m² 48,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka przy nowo powstałej ulicy w bardzo cichej okolicy. Płaska działka o regularnych kształtach nr 667/1 o powierzchni 3266 m2 położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zagórze

Zagórze,podkarpackie

63 000 zł1 000 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kompleks działek budowlanych w Zagórzu (gm. Jodłowa | pow. dębicki). Na sprzedaż malowniczo położone przy lesie działki budowlane o powierzchni od 10 do 12 arów. Zagórze to miejscowość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij